Lekarze Sieradz

lekarz Piotr Zajda

98-200 Sieradz

Lekarz godny polecenia. Nie tylko z powodu kompetencji, ale również zaangażowania i empatii. W trudnych sytuacjach jest wsparciem dla pacjenta i jego najbliższych. Wie co robić i jak zapanować nad strachem pacjenta i jego rodziny. Ma głowę na karku.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Mirosław Kanicki

przychodnia
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 10
98-200 Sieradz

Bardzo dobry i miły lekarz, bardzo polecam. Bardzo fachowo podchodzi do problemów swoich pacjentów. Bardzo jasno potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Kamil

Joanna Kozanecka

amodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu - Szpital
Sieradz

Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim mamom z małymi dziećmi za fachowość, rzetelność trafne stawianie diagnozy oraz dokładne wytłumaczenie !!! Czego wielu lekarzom brakuje. Byłam bardzo dokładnie poinformowana o stanie mojego dziecka, o przyczynach choroby i w jaki sposób zapobiegać i leczyć moją córeczkę. Pozdrawiam i życzę wszystkim tak wspaniałego lekarza
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Anna Rusiecka-Stasiak

POW 12
98-200 Sieradz

Pani Doktor w pełni poświęca się wybranemu kierunkowi medycznemu jakim jest stomatologia. Każdorazowo Indywidualnie skupia się nad problematyką stomatologiczną pacjenta począwszy od uśmierzenia bólu a zakończywszy na całkowitym wyeliminowaniu powodu wizyty pacjenta. Wiedza i doświadczenie Pani Doktor sprawia że cała procedura leczenia przechodzi bardzo łagodnie a werbalne opisywanie wykonywanych czynności sprawiają odczucie pewności i zaufania. Polecam wizytę u tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Beata Zwolińska

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Wizyty u oani doktor to czysta przyjemność!zawsze mila i usmiechnieta kobieta.Prowadzila moja ciaze i zawsze wszystko mi tlumaczyla.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Ewa Krajewska-Król

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Najlepszy lekarz w Sieradzu. Mogę polecić każdemu. Pani doktor ma doskonałą wiedzę, ma doskonałe podejście do dzieci, nastolatków i ich rodziców. Również dorośli chwalą panią doktor. Polecam każdemu

lekarz Marek Żak

98-200 Sieradz

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Kompetentny w tym co robi , bardzo kluczowo i zrozumiałe odpowiada na zadane pytanie odnośnie leczenie

lekarz Konrad Masiarek

98-200 Sieradz

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lek. dent. Małgorzata Krawczyk

Spacerowa 6
98-200 Sieradz

Bardzo dobry, kompetentny, dokładny specjalista. Pani doktor "poprawiała" u mnie błędy innego lekarza i dzięki jej interwencji udało się uratować mój ząb. Lekarz nastawiony na dobro pacjenta i dbanie o zdrowie w pierwszej kolejności.
Opinia dodana przez: joanna

lek. dent. Bożena Kępa

Daszyńskiego 3A
98-200 Sieradz

Niestety Doktor Bożenka odeszła od nas jakiś czas temu.Jednak świetnie leczy jej córka Alicja Kepa-Mikolajczyk.❤️❤️
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Anna Lis

Gabinet Okulistyczny
98-200 Sieradz

Przede wszystkim życzę zdrowia, ale tę okulistkę polecam każdemu, również rodzicom dzieci od wieku niemowlęcego - ta lekarka ma również specjalizację okulisty dziecięcego, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę i ogromne pokłady cierpliwości
Opinia dodana przez: gabi_gabi45

Bartosz Świniarski

Fizjoterapeuta

Gabinet Lekarski
98-200 Sieradz

Bardzo polecam. Bardzo kompetentna osoba i chyba jedyna w naszej okolicy ktora podjęła sie rehabilitacji mojej dwójki wcześniaków.

lekarz Małgorzata Waliszewska

Internista, Reumatolog

98-200 Sieradz

BDzień dobry jestem pacjentem Pani Doktor Małgorzaty Waliszewska od około pół roku i nigdy nie spotkałem tak profesjonalnego lekarza ! Zarówno jak oddział reumatologi w Sieradzu ! Nie wyobrażam sobie innego lekarza który dąży do ustalenia przyczyn i leczenia ! Ogromne wyrazy szacunku ! Pani Doktor to Anioł !
Opinia dodana przez: Przemysław Białek

lekarz Jakub Bąbka

Neurolog

Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Jestem pod wrażeniem Pana doktora Jakuba Bąbki.Bardzo dobrze zajął się moją mamą na izbie przyjęć .Zlecił odpowiednie badania i szczegółowo wyjaśnił jak postępować z mamą która jest chora na raka.Wspaniały lekarz i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Anna z Żywca

Marek Wyduba

Braterstwa Broni 1 lok. 9
98-200 Sieradz

Najbardziej godny polecenia lekarz ginekolog w powiecie sieradzkim. Pełen profesjonalizm i kunszt lekarski na najwyższym poziomie. Doskonały specjalista i najlepszy operator na bloku operacyjnym. Lekarz do zadań specjalnych i trudnych przypadków operacyjnych. Godny zaufania, uprzejmy, cierpliwy i sumienny. Gorąco polecam.👍
Opinia dodana przez: Renata
Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania. W ostatnim czasie to rzadkość. Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie. Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna. Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy. W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu. Danuta Łotocka

lekarz Zbigniew Wyrzykowski

al. Pokoju 7
98-200 Sieradz

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Duży plus za ogromną cierpliwość.
Opinia dodana przez: Kolasinski
Jeśli chodzi o uprzejmość zabrakło pola :) niestety.Bardzo bardzo uprzejma.
Pan doktor jest bardzo miłą, kompetentną osobą. Nigdy na nią nie narzekałam. Prowadziła mi ciążę i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Najważniejsze dla mnie jest to aby lekarz niepotrzebnie nie nastraszał w przypadku jakichś problemów tylko wszystko wytłumaczył co i jak. Pani doktor właśnie taka jest, że powie jaki jest problem, jakie daje leki, jak działają i na koniec stwierdza, że będzie wszystko ok. To napawa optymizmem. Szczerze bardzo polecam.

lekarz Jerzy Wojdyn

Urolog

Stefana Batorego 3
98-200 Sieradz

Bardzo polecam tego lekarza, ma miłe i kompetentne podejście do pacjenta